Reklam1

40 Günde Yeni Sen Pdf indir

reklam2
40 Günde Yeni Sen pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 280 sayfadan oluşan 40 Günde Yeni Sen kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Dr. Ayça Kaya tarafınca kaleme alınan 40 Günde Yeni Sen adlı kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.7 x 21 santimetre ebatındadır. 40 Günde Yeni Sen kitabını 9786258344394 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 40 Günde Yeni Sen pdf oku indir.


40 Günde Yeni Sen pdf indir


Sevgili okurlarım;
Sizi bu kitabımla 40 günlük bir yenilenme yolculuğuna çağrı ediyorum.
 
Bu 40 günün sonunda hem fazla kilolarınızdan kurtulacak hem de daha sıhhatli bir bedene kavuşacaksınız. Kendinizi zinde, hafifçe, mutlu hissedeceksiniz… 
Siz de bilirsiniz kerameti mevcuttur “40”ın… İnancımızda, geleneğimizde, tüm kadim öğretilerde 40 sayısı mühimdir. 
Masallarda 40 gün 40 gece sürer düğünler. Bir anne bebeğini 40 hafta karnında taşır. Malının 40’ta birini zekât verenin bereketi artar. Bir şeyi 40 kere söylersen gerçek olur… 
40 günlük bir yenilenme yolculuğu dedim… 
Kitabımın ilk yarısında sıhhatli beslenme bilincini bir davranışa, yaşam şekiline dönüştürmeniz için 40 maddeden oluşan bir bölüm var. 
Bu bölümde sıhhatli kilonun yalnızca yemeklerle ilgili olmadığını, vitaminlerden sıhhatli uyumaya, yeterince su içmeye birden fazla faktöre bağlı bulunduğunu görmüş olacaksınız.
Kitabın ikinci yarısında ise sizin için “40 Günde Yeni Sen” beslenme programını yazdım. Bu bölümde sizin için gün gün, alışveriş listeleri, tarifleri ve menüleriyle uygulayabileceğiniz bir beslenme planı sunuyorum. 
Kolayca uygulayacak, 40 günün sonunda hem kilo vermiş hem bedeniniz ve ruhunuz için bir arınma programı uygulamış olacaksınız. 
Ve daha sıhhatli, daha zinde, daha mutlu hissedeceksiniz. 


40 Günde Yeni Sen kitap özeti


40 Günde Yeni Sen pdf oku


40 Günde Yeni Sen Pdf indir
Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar