Reklam1

Tatli Dilli Sozler

reklam2

 Bu makalemizde sizlere Tatlı Sözler paylaşıyoruz..Güzel dikkat çekici tatlı bir söz Dünyanın en tatlı Sözleri Kısa Tatlı Sözler Baldan tatlı Sözler sevgiliye Dünyanın en tatlı Sözleri Kısa Arkadaşa, Tatlı Sözler Tatlı Sözler Sevgiliye Sevgiliye sözler..


O kadar güzelsin ki sen! Yüzüne bakmaya kıyamıyorum, elini tutmaya kıyamıyorum. Her saniyem seninle geçsin istiyorum

Aşık olabilmek bir marifet değildir. Önemli olan onu kalpte hissedebilmektir. Hayatın boyuncca bir defada görecek olsan onu kaybetmemek adına bir şeyler yapabilmektir. Sonsuza kadar bağlanmak, sadece ona ait olmaktır.

Hayatımda olduğun sürece senden başkası kalbime giriş yapamayacak bunu unutma. Seninle bu yolda yürümek, seninle yaşlanmak istiyorum.

 

Dünde olsun, bugünde olsun her zaman senin yanında ve kalbinde olacağım. Kendini yalnız hissedersen eğer bir gün kalbine koy elini ve orada olduğumu hisset bebeğim.

Sana tüm tatlı sözleri söylemek istiyorum. Ama kelimelerim yetmiyor. Sana olan aşkımı anlatmak istiyorum ama cümleler kafiyetsiz kalıyor. Benimle ömür boyu yaşlansan desem evet der misin?

Kalbimi açıyorum sana sevgilim sonsuza dek. Orada olup kendini kraliçe gibi hissetmek istiyorsan, bana EVET de ve sonsuza kadar seni kraliçem yapayım!

Şekeri sen hayatıma girdin gireli bıraktım. Çayın yanında şeker olarak seni içine atıp içip duruyorum hep.

Ben senin arkandaki gölgenim. Ne yaparsan yap yanındayım. Kölen olup, sevgine her daim muhtaç bir insanım. Beni sakın ama sakın bırakma, üşür kış olurum ve geberip giderim.

Sevgiliye Tatlı Laflar

Kovsan bile beni bacadan gireceğim. Benden kaçmaya çalışma sevgilim kaçışın yok ve ben her yanında olacağım.

İntikam soğuk yenilebilen yemek tatlım. Ama beni karşına aldığın zaman seni ısıtıp yiyeceğimi bilmelisin.

Hayatta bana tek bir seçim şansın var deselerdi gene seni seçerdim. Neden mi? Çünkü sen daima bir numarasın benim içinde ondan.

Siyah ve beyaz nasıl zıt kutupsa bizde öyleydik. Birbirimize zıtlaştık ve en sonunda gri olup ortayı bulmayı başardık. Seni sonsuza kadar sevdiğimi unutma.

Kalp dediğin atıp duruyor buradaki marifetse ritmi değiştiren kişide önemlidir.

Gözleriyle bana masal anlatan güzel bir kızın benden çaldığı kalbi arıyorum şimdilerde.

Aynaya baktığında ne hissediyorsun bilmiyorum ama bana baktığında kalbim yerinden çıkacakmış gibi oluyor.

Sığınabileceğim biri yok dememeyi bilin. Allah’ın çok gücüne gider. Allah’ın yanınızda olduğunu unutmayın.

Manzarası olur musun şu gözlerimin? Her baktığım zaman sana yeni mutlulukları görebileyim.

Kadınların her biri tatlı sözleri sevmektedirler. Ama tatlandırıcı koyarsanız onu anlayacak kadar zeki varlıklardır.

Gözümde yıldızlara benziyorsun. Onlara nasıl ulaşamıyorsam sana aynı şekilde ulaşamıyorum. Erişilmez bir şekildesin. Ama onlardan tek farkın ise onlar trilyonlarca ve sen sadece bir tanesin!

Cuma günü gibiydim hep bekleyip durdum seni, cumartesi günleri mutluluğu tattım. Pazarları sevdim hep seni, ama sen pazartesi günü olduğunda hep üzdün beni.

Ağzımdan çıkabilecek söz olsan bile konuşamam. Gözümdeki yaşları da akıttım senin için! Artık ne olursa olsun sana geri dönemem. Kalbime mühürledim seni. Oradan asla çıkamayacaksın!

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar