Reklam1

Aldatma Mesajları 2022 Sozleri

reklam2

 Aldatma Mesajları 2022 Sozleri. . .  Aldatan sevgiliye uzun mesaj Karısını aldatan erkeklere Sözler Aldatan sevgiliye sözler Aldatma ihanet sözleri Aldatan Sevgiliye Tokat Gibi Sözler Aldatma Sözleri Damar İhanet sözleri Whatsapp Aldatma Sözleri . . . 


Paramparça ettin sana olan duygularımı, ben senin için sevmiştim hayatı, şimdi görüyorum ki aldatmakmış senin için tek doğru yalan.

Ne zaman seni düşünsem aylanlar geliyor aklıma gelen yalanların arasında saklı ihanetinin bedeli helal olsun sana aldattın beni.

Aldatmanın acısı büyüyor içimde, ne kadar üzülsem de söz geçiremiyorum kalbime senin adına ihanet koydum, tesellisi yok bunun içimde.

Yalanlarına yalanlarımla cevap vermek istemiyorum, gözlerime bak ki ne kadar yalancı olduğunu gör, gözlerim anlatsın sana gerçekleri.

Kenardan be geçeyim yol senin olsun ben zehir içeyim su senin olsun bir tane sevgili bulmuşsun hayırlı olsun bir tanede bende var haberin olsun.

Belki de sensizlik daha güzeldir benim için belki aldığım nefes sensiz daha çok mutlu edecek hücrelerimi yolun açık olsun mutlu ol ihanetinle.

Hayatta kimse için ağlamaya değmez ağlamaya değenler zaten ağlatmaz bir gün ağlaman gerekirse başını dik tut ki gözyaşların seni ağlatan kişi kadar alçalmasın.

Seven insanı bilmez sevilen, seven insanın halinden anlayamaz sevilen ve sevilen aldatır seven yanar benim gibi ama sevilen bilmez içimin yandığını senin gibi.

Aldatılmanın tadı ölüm gibi geldi kalbime, sana inanmakla hata yaptım sana inanmakla hayattan uzaklaştım.

Hayatta kimseye değerinden fazla değer verme çünkü hayat acımasızdır insanlar ikiyüzlü.

Beni seni ihanet için aldatmak için sevmedim, seni bütün ihanetlerden adiliklerden korumak için sevdim aşkım…

Unutma gün gelir devran döner arasın bu beni başkasında bulamazsın aynı aşkı başkasında!

Çok sevdim seni çok istedim seninle mutlu günleri yaşamayı ama benim yaşadığım tek şey aldatılmanın bedeliymiş.

Hani bitmezdi bu aşk? Hani birbirimiz için vardı en güzel yarınlar, hepsi yalan oldu hepsi ihanetinle parçalandı.

Seni sevmekmiş tek hatam, sana inanmakmış kendime olan saygısızlığım, şimdi sen yoksun yanımda aldattın beni yalanlarınla.

Dertlerime bir yenisini ekliyorum seninle başlayıp saf duygularımla sonuçlanan ve aldatmanın cezasıyla biten.

Sana nefes aldığım sürece dua edeceğim sanma ki mutlu ol diye sende sev ve benim gibi aldatıl sende sev benim gibi yan diye.

Seni düşünürken fark ettim aldatmaları, senin sözlerin aklıma geldikçe anladım yalanlarının tertemiz duygularıma ihanetini.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar