Reklam1

Ablaya Güzel Sözler

reklam2

 Bu makalemizde sizlere En güzel Ablaya Güzel sözleri..Ablaya güzel Sözler kısa Canım ablama Yüreği güzel ablam Manevi Ablaya güzel Sözler Ablaya güzel Sözler uzun Abla kardeş Sözleri Ablaya şiir Duygusal Abla kardeş sözleri Instagram..
Benim bir ablam var size biraz ondan bahsedeyim; çok iyi birisi, kalbi tertemiz, hayat dolu, kardeşleri için kendi mutluluğundan bile vazgeçen fedakar bir insan. Seni çok seviyorum canım ablam.

Bu dünyadaki anneden sonra en güzel kelimdedir abla, abla anne gibidir, abla bir baba gibidir, abla candır, abla her şeydir.

Canım ablam sen benim her zaman koruyucu meleğim oldun ve hala da öylesin. Senin gibi bir ablam olduğu için Yüce Mevla’ya ne kadar çok şükür etsem azdır.

Bir ablası olmalı insanın yüreği merhamet ile çarpan, bir ablası olmalı insanın sevgisi dağlar kadar büyük, bir ablası olmalı insanın her zaman onu düşünen, bir ablası olmalı insanın tıpkı senin gibi.

Her aşk farklıdır ama kardeş aşkı bambaşkadır. Seni çok seviyorum canım ablam.

Ne zaman zora düşsem sen yanımdasın, canım kardeşim deyip boynuma sarılansın, sen benim dünyalar kadar sevdiğim canım ablamsın.


Senin gibi bir ablam olduğu için herkes beni kıskanıyor, kıskanmakta haklılar çünkü melek gibi bir ablam var. Benim iyi kalpli bir meleğim var.

Bu hayatta bir kardeşin varsa çok şanslısın demektir ama hayatında bir ablam varsa dünyanın en şanslı insanı sensindir.

İki kardeş birbiriyle hiç anlaşamaz derler, ilk önce birbirlerini sevseler dahi, sonra evlenince birbirini aramaz sormazlar derlerse, onlara bizden bahset ablam.

Beni bu hayatta en çok güvendiğim ve sevgisini koşulsuz, sorgusuz kabul ettiğim tek kişi sensin ablam. Sen benim ablam olduğun için gurur duyuyorum seninle canım ablam.

Kardeşlik duygusu dünyanın en zor ve acı ama aynı zamanda en tatlı ve güzel bir duygusuymuş. Senin gibi iyi bir abla olmak herkese nasip olmaz. Canım ablam seni ömrüm boyunca seveceğim.

Bana bir tek dilek hakkımın olduğunu söyleselerdi, ben yine senin gibi bir ablam olmasını dilerdim canım ablam.

Ablama güzel söz yazayım dedim ama kelimeler yetmedi, cümleler bitmedi. Sonra düşündüm zaten en güzel kelime “abla” değil miydi? Canım ablam seni çok seviyorum.

Hayat her zaman güzel zannederdim senin yanında ama hayatın acımasız olduğunu senden ayrılınca öğrendim canım ablam. Sen hayatın tüm zorluklarına karşı bana göğüs gerenim oldun. Kardeşim diye beni her zaman sevenim oldun.

Ablaların bir tanesi hayatımda senin kadar iyi birisini tanımadım

Ağladığımda gözümden akan yaşı seven biricik ablacım.

Sevgim yürekten hiçbir sevgi ile ölçülmeyecek kadar büyük ablacım.

Annemin vefatından sonra annem oldun seni çok seviyorum.

Abladan daha güzel bir kelime var mı bu dünyada cümleleri süsleyebilen.

Ne zaman düşsem elimden tutup ayağa kaldırdın ablacım.

Seni canımdan çok seviyorum sevgi dolu ablacım iyi ki varsın, yanımdasın.

Sanırım seni tarif etmenin en güzel yolu canım olmandır.

Ablam sana ne söylesem az olur yaptığın fedakarlıklar asla ödenmez.

Sevmeyi sevilmeyi hep seninle birlikte öğrendim canım ablam.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar