Reklam1

Asker Sevgiliye - Asker Yareni Sozleri 2022

reklam2

 Bu makalemizde sizlere ..Asker yareni Sözleri Kısa,Asker yareni Sözleri duygusal,Asker yareni biyografi Sözleri,Asker yareni Sözleri Instagram,Asker yareni sözleri duygusal uzun,Asker yareni şafak sözleri,Asker yareni sözleri tumblr,Asker yareni olmak zordur Sözleri.. Sevgiliniz Askerlik yapıyorsa Onu mutlu etmenin yolları güzel sözlerlerden geçer.. Askere Özlü Sözler!Asker sevdiceği olmak zordur. Bütün karmaşıklığın üzerine bir de özlem eklenirse ortaya çıkan hüznü Einstein bile hesaplayamaz.


Sabahsız geceler kan kustum. Kimi gün iyi haberini, kimi gün kötü haberini duydum. Gözlerimde kibrit çöpü avuçlarımda cam kırıkları yoluna canım adadım başım koydum. Hiç korkma korkulu rüyalardan uyanma uzaktayım diye aklına buralarda koyma yiğidim. Söz verdim bekleyeceğim…  Serdem Coşkun


Her an her saniye seni arıyor gözlerim. Eskiden yürüdüğümüz yollarda şimdi tek yürüyorum. Sensiz soluyorum bu şehrin havasını. Uzaklardasın şimdi çok uzaklarda. Ne olur tez gel…


Sensiz sabah olmuyor, gün doğmuyor canım sevdiğim. Gittiğin yerlerde sabah oluyor mu? Bu sevdiceğine bir iyilik yap. Bir an olsun çık lütfen aklımdan. Özlemin öyle yoruyor ki beni anlatamam.


Bir hüzün var içimde. Özleminle tutuşan kalbimin tam ortasında… Bir asker beklerken nöbette, ondan daha çok bekleyen biri var uzaklarda. Bir asker yareni olmak, seni sevmek kadar asil, özlemin kadar zormuş.


Asker yareni olmak cümlelerle ifade edilemez, Duygularla tarif edilemez bir durum. Öyle ki nefes almak bu kadar zor olmamıştı. Özlem duygusu bu kadar var olmamıştı dünyada… Asker yareni olmak zordur. Çünkü sevdiğini özlemek ve hatırlamak kolaydır. Asker yarenleri hiç unutmaz, aklından hiç çıkaramaz beklediklerini.


Fedakârlığın ve özlemin filmini çekseler asker yarenleri başrolde oynar…


Bir asker yareni sonbaharda yaprak döken ağaçlar gibidir. Dökülen yapraklar bu yarenin gözyaşlarıdır. Sonbahar ise gidişidir uzaklara sevdiceğinin.


Beklemek kadar zor bir şeyin olmadığını sen gidince anladım. Ne zaman bitecek bu ayrılık. Ne zaman kavuşacak gözlerim gözlerine? Gönlümde bir hüzün var. İhtiyacım var sözlerine…


Bir kurt çıktı yola, hüzün doldu Asena’nın kalbi. Yol zorlu ve uzun, özlem sardı her yeri. Asena bekler sabahı, çalacak kapıyı diye sevdiceği.  Bilmem bu ayrılık kimin ahı, Gelmez oldu geleceği…


Devlete yapılan fedakârlıkların en değerlisi, asker yarenlerinin sevdiceğiyle yaşanacak güzel günleri varken, gönül eşini askere yolcu edip mutlu günlerinden feragat etmesidir.


Mevsimler kış oldu, yağan karlar hep taş oldu sen gittin gideli sevdiğim. Bir hüzün tutturdu içimi benden uzaklardasın. Bilmem hangi kışlada hangi zorluklardasın. Her baktığım yerde seni arar gözlerim. Neredeysen çık gel artık seni çok özledim.


Önceden güneşin batışı hüzünlendirirdi beni. Ama artık sevincimden içim içime sığmıyor sevgilim. Çünkü her güneşin batışında kavuşmamıza engel olan günlerden biri daha eriyor.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar