Reklam1

Sevgiliye İyi ki Hayatımdasın Uzun Mesajlar 2022

reklam2
Bu makalemizde sizlere  : İyi ki Hayatımdasın Uzun Mesajlar 2022 , Sevgiliye iyi ki varsın Mesajı kısa,Her zerrene aşığım uzun mesajlar,Sevgiliye iyiki varsın mesajı uzun Tumblr,Erkek sevgiliye iyi ki varsın Mesajları uzun gibi sözlerin yanıtları sizlerle..


Bazı insanlar hayatımızda olduğu için saadet duyarız. Onların varlığı bizlere itimat ve mutluluk kaynağıdır. İyi ki hayatımdasın dediğimiz bu değerli insanlara duygularınızı uzun bildiri yollayarak anlatım etmek isteyebilirsiniz. Hayatınızda mühim bir yeri olan, iyi ki hayatımdasın dediğiniz insanlara yazabileceğiniz en anlamlı ve en güzel iyi ki hayatımdasın uzun mesaj içeriklerini aşağıda sizler için sıraladık.

Daha sonrasında, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz Sevgiliye Uzun Mesajlar ve Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler adreslerini de ziyaret edebilirsiniz.

İyi ki Hayatımdasın Uzun Mesaj 2022
Canım sevdiğim iyi ki varsın iyi ki hayatımdasın. Sen olmasan yarım kalmış bir öykü olurdu bu yaşam. Şimdi okumaya doyamadığım sonu olmayan bir roman şeklinde aşkımız. Aşk Rüzgarları esiyor gönlümde. Umut uçurtmaları uçuruyorum gelecek hayalimde. Bu mesajı yazarken bile kalp atışlarımın hızlandığını hissediyorum, seni hissediyorum kalbimde. Seni özlüyorum sensiz geçen her anımda. Seni düşlüyorum güzel yarınlar için kurduğum hayallerde. İkimizi düşlüyorum. İyi ki varsın sevgilim. İyi ki hayatımdasın.

İtiraf edeyim sana biricik sevdiceğim. Ben hiç kimseye aşık olmam derdim, olanlara gülerdim hep. Aşkı bir oyun zannederdim. Hiç geçmezdi yolum sevda mahallesinden. Seni görene kadar tabi. Ey gönlümün sultanı! Sen hayatıma girdiğinden beri kuşlar bir başka ötüyor. Rüzgar bir başka esiyor şimdilerde. İyi ki hayatımdasın ve iyi ki benim sevgilimsin. Benim bir tanecik sevdiğimsin.


Sen kendini en hususi hissetmesi gereken kadınsın. Sen inanmayan bir insanı Allah aşkıyla donatırsın. Sen elinin değdiği her yere yakarış okunansın. Sen hanım, sen iyi ki hayatımda varsın.

Sen başıma gelen en güzel şeysin sevgilim. Seninle açtı bütün gönül çiçeklerim. Seninle güldü yüzüm, seninle inandım ben aşka. İyi ki varsın canım, iyi ki benimsin, iyi ki hayatımdasın. Sen hayatıma girince bahar oldu mevsimim. Çiçek açtı tüm gönül bahçelerim. Neşeli kuşlar uçuyor dört bir yanımda. Aşkının ateşiyle yanıyor içim. Aşkın bir mapushane oldu bana. Müebbet mahkum oldum güzel gözlerine. Bir ömür seni seveceğim. Bir yaşam seninle yürüyeceğim. Hiç bırakma olur mu ellerimi. Görmezsem zindan olur bana her an gözlerini.

Bu bildiri hayatıma girmiş olduğu andan beri bana tüm mutlulukları yaşatan güzel bir kıza gönderilmiştir. Bu mesajı yollayan kişi size öyle aşık öyle kapılmış ki gözü sizden başkasını görmüyormuş. Bu kişinin kim olduğunu merak ediyorsanız en yakın aynaya görünmelisiniz.

Ey gönlümün tek sahibi canım sevgilim. Sen geldin bahar geldi ömrüme. Sen yokken hep bir yanım eksikmiş benim. Sen ulaşınca hayatım değişti. Daha farklı bakar oldum dünyaya. Güzel gözlerine bakmak, ellerini bir yaşam tutup asla bırakmamak istiyorum. İyi ki hayatımdasın sevgilim. Bu bildiri sana olan aşkımı normal olarak tarif edemez. Kelimeler tanım edemez aslına bakarsak sana olan sevgimi. Yine de bilmeni istiyorum ki kalbim yalnız sana ait. Senin için çarpıyor. Sensiz geçen her saniye özlüyorum seni gündüz gözlüm. Seni delicesine seviyorum. Hiç eksik olma hayatımdan. Hiç bırakma ellerimi olur mu?

Mecnun oldum aşkından, düş desen düşerim bugün çöllere. Ferhat oldum yandım senin için, del desen dağları delerim hiç düşünmeden. Ben sana sevdalandım kalbimden, gönlümden. Sevgilim ver bana ellerini bir ömür, bırakmayayım hiç. Sevelim sevilelim bir yaşam sevinçli olalım beraber. İyi ki hayatımdasın sevdiğim. İyi ki varsın.

İyi ki hayatımdasın uzun bildiri, iyi ki hayatımdasın uzun mesajlar, enguzelsozler.Com.Tr

Sen olunca yanımda her derdimi unutuyorum. İçimi saadet kaplıyor asla üzülmüyorum. Ben seninle bağlandım hayata, aşka, yaşamaya. Ben sana bağlandım, sana aşık oldu kalbim delicesine. Şimdi neredesin, ne yapıyorsun hiç düşünmüyorum. Bu dünyada bir yerlerde var olduğunu bilmek bile yetiyor yarına ümitle bakmaya. Hayallerimde başrol sensin. Sensiz kurgulayamıyorum yarını. Seni senden oldukça özlüyorum aslına bakarsak. Görmeyince gözlerini, bir hasret fırtınası kopuyor içimde. Savuruyor beni sensiz çıkmazlara. Hep yanımda ol ellerimi hiç bırakma istiyorum. Seninle yaşanacak sevinçli günlerin özlemi ile tutuşuyor, seni özlüyorum. Her anımda. Sevgilim lütfen bir yaşam ol yanımda. Hiç bırakma ellerimi. Hiç gitme benden. Hayatımda iyi ki var diyebildiğim benzeri olmayan bir güzelliksin sen. İyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın, oldukca fazlaca sevdiğim, canım sevgilim.

İyi ki buradasın sevgilim doğrusu başımdasın. Ben sana mecbur oldum bir bilsen. Hayatıma kattıklarına, beni sevinçli etmelerine mecbur oldum. Seninle sema bir başka mavi, renkler daha canlı. İyi ki hayatımdasın sevgilim. Ömrüme gökkuşağı yaşattığın için teşekkür ederim sana. Seni çok seviyorum bebeğim. Seni delicesine seven bu kalbi lütfen unutma.

Gülüşün geliyor aklıma ara sıra. İyi ki sevmişim seni diyorum sonra. Seni senden oldukça seviyorum bir bilsen. Şafağın söktüğünde cıvıl cıvıl uçan kuşların heyecanından daha oldukca. Çocukların oyuncağa koşuşundaki mutluluktan daha çok seviyorum seni. Kurduğum hayallerde hep sen varsın. Hayatımda iyi ki var dediklerimi koydum ömrümün baş köşesine. Senin gözlerin en başta bundan dolayı izlemeden gözlerini bu hayat zindan bana. İyi ki hayatımdasın sevdiğim. Sensizliğe nasıl alışırım ben. Seni bu kadar oldukça seviyorken. Üzüntülerinle üzülüp, sevinçlerinle sevinçli oluyorum. Belki sana olan duygularımı bu kısa cümle anlatım edemez fakat tekrar de söylüyorum. Seni deliler şeklinde seviyorum.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar