Reklam1

Guzel Sozler 2022

reklam2

Bu makalemizde sizlere 2022 yılında sevdiklerinize , arkadaşlarınıza , gönderebileceğiniz veyahut sosyal medya üzerinden resimli güzel sözler paylaşabilirsiniz..


Anlamlı ve güzel laflar ferdin duygularını dışa vurabilmesi için en önemli yöntemdir. Ünlü düşünürlerin ve yazarların kaleminden çıkan etkisinde bırakan ve anlamlı laflar bu benzer biçimde durumlarda sık sık kullanılır. Arkadaş sohbetinde ya da sevgiliye söylenecek güzel sözler arayışında bu ifadelerden alıntı yapmak etkileyici olacaktır. Sosyal medyada paylaşılacak anlamlı, duygusal ve etkileyici sözler arasında da bu şeklinde alıntılara sıkça yer verilir. İşte 2022 yılında en oldukca küçümsenilmeyen resimli, anlamlı, güzel sözler resimleri ile kısa - uzun seçenekli romantik, anlamlı sözler ve mesajlar haberimizde!Duyguları yansıtacak etkili ve anlamlı sözler bulmak her insanın harcı değildir. Çünkü herkes kelimeleri doğru şekilde kullanacak edebi kabiliyete haiz olmayabilir. Bu durumda şair ve düşünürlerin yazdığı özlü ve güzel sözler bireyin kurtarıcısı olur. Bu anlamlı sözler hem kişinin hislerine tercüman olur bununla birlikte dünyasına dair bir farkındalık oluşturur. Arkadaşla yahut sevgiliyle paylaşılacak en güzel laflar şairlerin kaleminden çıkmaktadır. Sevgiliye etkisi altına alan ve duygusal laflar söylemek isteyenler, şiirlerden makbuz kısa – uzun seçenekli romantik ve anlamlı laflar sayeinde hislerini aktarabilir. 2022 yılının en fazlaca küçümsenilmeyen özlü ve güzel sözler listesi haberimizde. İşte klişe aşk sözlerinden sıkılanlar için yeni, resimli, romantik özlü ve güzel sözler!


Her ağlayan güçsüz değildir. Tıpkı her gülenin mutlu olmadığı gibi.

İnsanların seni en çok sevdiği zaman, onların işine en çok yaradığın zamandır.


İki yüzlü insanın; Dilinde tat, kalbinde fesat gizlidir!

Güven bir ayna gibidir. Bir kez çatladı mı, hep çizik gösterir.


Terk etmek kolaysa senin için, el sallamak zor değil benim için!

Sevmek zaman ayırmaktır. Boş zamanları doldurmak değil...


Hayaller size gücünüzün olduğunu gösterir.

Eğer bir insan sürekli seni üzüyorsa anla ki mutlu etmek istediği kişi sen değilsin.Herkesten yakın olmak istediğin insana, uzaktan bakmak çok zor.

Bulutlar diyorum, bu dünyaya göre fazla güzeller.


Dünyanın en güzel yeri neresi biliyor musun? Biraz kenara kaysana...

Sütten çıkınca bütün kaşıklar aktır. Önemli olan içinden çıktığın sütü ak bırakmaktır. Hz. Mevlana


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar