Reklam1

Anneye Özür Mesajları 2022

reklam2

 Bu makalemizde : Anneye Özür Mesajları Atmanız için : Anneden özür dileme mektubu,Anneye özür Mesajı Kısa,Anneye özür mesajı Duygusal,Anneye özür Şiiri gibi sözlerin yanıtları..


Bazen istemeden kırarız annemizin kalbini. Pişmanlık duyarız sonrasında yaptıklarımızdan. Yufka gibidir anne yüreği. Bir özür bekler kızından oğlundan aslına bakarsak sadece. Yufka cesur annelerimize yaptıklarımızdan pişman olduğumuzu anlatım edecek en anlamlı ve en güzel anneye özür mesajlarını aşağıda sizler için sıraladık.

Affedilme ihtimalinizi yükseltmek için aşağıdaki anlamlı özür mesajlarına ek olarak Anne Akrostiş adresindeki en anlamlı akrostişleri de annenize iletebilirsiniz.

Anneye Özür Mesajları
Canım annem seni üzdüm, kırdım biliyorum ne olur beni affet.

Keşke o lafları asla söylemeseydim, sana söylerken dilim tutulsaydı da konuşamasaydım. Güzel annem seni kırdığım için özür dilerim.


Aşk diye gittiğim yolda seni dikkatsizlik ettim, anladım ki en güzel aşk anneye olan aşkmış. Beni affet anneciğim seni fazlaca seviyorum.

Sen yapma dedin ben yaptım, evet anne ben tekrar her zaman yaptığım şeklinde büyük sözü dinlemedim ve yine pişman oldum. Beni affet anneciğim ne olur seni çok seviyorum.

Sen bir kırıldın ben bin kırıldım canım annem. Hatamın farkındayım ve tekrarlamayacağım. Seni fazlaca seviyorum özür dilerim.

Bir hatadır seni bana küstürdü. Farkına varmak değil midir mühim olan? Binbir özürle geldim sana anneciğim. Özür dilerim kırdığım güzel gönlün için.

İnsan annesini kırar mı, insan annesini üzer mi üzmez ama ben üzdüm. Şimdi ise çok pişmanım söylediklerim ve yaptıklarım için senden özür dilerim anne.

Dikkat! Bu ileti aşırı şekilde pişmanlık ihtiva eder! Mesajı yazan şahıs yaptıklarından oldukca pişman olmuş ve annesinden çok fazlaca özür diliyormuş. Acaba anası birtanecik çocuğunu affedecek mi? Bizce kıyamaz affeder. Sizce ne olur?

Sana karşı geldiğim için, seni üzdüğüm için senden özür dilerim canım annem. Çocuklar hata yapabilir anneler büyüktür onları her vakit affeder.

Benim senden başka kimsem yok bu asılsız dünyada sende bana küsersen ben neyleyim artık yaşamayı. Biliyorum yaptığım hatayı ama ne olur canım annem affet beni.

Keşke hiç büyümeseydik anneciğim hep çocuk kalsaydık en büyük derdimiz karnımızın acıkması olsaydı. Şimdi büyüdük birbirimizi, seni üzer olduk. Oysaki sen bize böyle öğretmemiştin canım annem. Seni üzdüğümüz için senden özür dilerim anneciğim.

Sana fena davrandım, sana kötü laflar söyledim, yapma dedin yaptım, gitme dedin gittim. Ben oldukça vefasız bir evlat oldum anne. Sen bu vefasız evladını affedebilecek misin? Beni bağışla anneciğim. Seni kırdığım için, seni üzdüğüm için, senin sözünün tutmadığım için senden özür dilerim annem.

Affetmek geçmişi değiştirmez ama geleceğin önünü açar. Ne olur beni affet annem.

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten fazlaca üzgünüm senden oldukca özür dilerim anne.

Her insan hata yapar. Önemli olan meydana getirilen hatayı anlayıp özür dilemektir bence. Yaptığım hatanın geçte olsa farkına vardım. Umarım beni affedersin anneciğim.

Yaptığım bütün hatalara ve saçmalıklara karşın beni affedebilmen büyük bir annelikti. Sana oldukca teşekkür ederim canım annem.

Sana olan mahcubiyetimi iyi mi anlatım edeceğimi bilemiyorum anneciğim. Senden özür temenni ediyorum.

Seni kırdığımdan beri hüzün noksan olmuyor içimden anne. Bir deva şimdi senin özrümü kabul etmen bana. Umarım beni affedersin. 

İçimde bir pişmanlık fırtınası var anneciğim. O gün sana söylediklerimin pişmanlığı bu. Her kötü hareketim için ayrı ayrı özür dilerim senden.

Sanırım özür dilemek için oldukça geç kaldım ama yine de senden özür dilerim anne.

Gelirim dedim ama gelemedim, seni yollarımı gözlettiğim için senden özür dilerim anneciğim.

Seni arayıp soramadım, yanına gelip bir hatırını sormadım, seni üzdüysem, seni kırdıysam ne olur beni affet anneciğim.

Evet, ben çok büyük bir hata yaptım ve siz ailemi zora soktum. Sizleri üzdüğüm için özür dilerim. Ama sen beni affet ne olur anneciğim.


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar