Reklam1

2022 Resimli Guzel Sozler Anlamli

reklam2

 Herkesin zaman zaman durumlarında paylaşmak için aradığı yada bir resim paylaşırken izahat kısmınıza yazmak için araştırmış olduğu güzel sözler bulunmaktadır. Siz de ihtiyacınız olan durumlarda kullanmak için birbirinden etkisi altına alan özlü sözler ve en güzel anlamlı sözler içeriklerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarında kullanabileceğiniz en anlamlı sözler nedir? Mesaj olarak gönderebileceğiniz en güzel resimli güzel sözler nelerdir? İşte, dört gözle beklenen bütün bilgileri derledik.Güzel sözler, her vakit güzel anlamlar anlatım etmektedir. Özellikle güzel sözler resimli oldukları vakit daha dikkat cazibeli bir hale gelir. Sevdiklerinize söylemek için veya ileti olarak göndermek için kullanabileceğiniz birbirinden güzel kısa laflar ve aşırı anlamlı laflar sizin için derlediğimiz içeriğimizde mevcuttur. Sizin ve sevdiklerinizin beğenisini kazanacak olan pek güzel laflar içinden kullanmak istediklerinizi seçebilirsiniz.Siz de güzel resimli laflar içinden istediğinizi kayıt ederek kullanım sağlayabilirsiniz. Durum paylaşımı yaparken kullanabileceğiniz kısa ve öz sözler de yazımız da yer almaktadır. İhtiyacınız olan en güzel anlamlı laflara, üstelik resimli olarak ulaşabilirsiniz.


Yavrum, sevgilim, sen tadını bir bilsen orada yaşamanın birlikte! Keyfince sevmenin ölünceye değin o sana benzeyen ülkede!


Gözlerinde iki çılgın ağaç gördüm, gülüşten, esintiden, altından iki ağaç. Kımıldanıp duruyorlardı, istemedim. Sana hiçbir şey söylemek istemedim.


İyi şeyler inandığında, daha iyi şeyler sabrettiğinde ve en iyi şeyler ise hiç vazgeçmediğinde gelir.


Hayat çok zalim bir öğretmendir. Önce sınav yapar sonra dersi verir.


Her kalp, kendi içindeki çiçeğin kokusunu verir. Sanki ellerindeymiş gibi mutluluğun ve hüzün dolu belirsiz bir yarının anahtarları. Hem sevmiyorum, hem de sevmiyorum seni. Sevgimin iki canı var seni sevmeye. Bu yüzden sevmezken seviyorum seni ve bu yüzden severken seviyorum seni. Gün sonu sen sevinçle dönersin ya evine, yıkanır arınır çıkarsın ya banyodan, ben de aynı sevinçle dönerim sana; sana doğru koşarım evime döner gibi… Yorma kendini... Bırak hayatına eşlik etmek isteyenler seninle gelsin. Önce üzüntüyü kabul etmelisin. Kaybetmeden kazanmanın ne olduğunu o zaman anlayacaksın. Sarılı gür saçlara dolu bir büyük masa, saklamaz daha çok sır üzüntülü kafamdan, bu bir ehram, bir mahzen, öylesine kocaman. Pişman değilim. Sadece dön bak arkana... Ne için nelerden vazgeçtin. Neler dururken neyi seçtin. Herkesi sev, birilerine güven, kimseye yanlış yapma Zihin fukara olunca akıl ukala olurmuş. Bazıları büyük doğar, bazıları büyüklüğü kazanır, bazılarına da büyüklük kendi gelir. Yanlış bildiğin yolda; herkesle yürüyeceğine, doğru bildiğin yolda; tek başına yürü. Aşk rüzgar gibidir, göremezsin ama hissedebilirsin.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar