Reklam1

Cici Anneye Doğum Günü Mesajları - OzluSozleri.Com

reklam2
Sayfa İçeriği: Cici Anneye Doğum Günü Mesajı, Cici Anneye Doğum Günü Mesajları, Cici Anneme Doğum Günü Mesajları
Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara bitanecik cici annem.

Sağlık, başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol bitanecik cici annem! Doğum günün kutlu olsun.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun bitanecik cici annem.

Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana. Doğum günün kutlu olsun canım cici annem.

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, bazen yanımdasın bazen rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma. Mutlu yıllar bitanecik cici annem.

İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin biricik cici annem. Doğum günün kutlu olsun.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun biricik cici annem.

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene. Mutlu yıllar bitanecik cici annem.

Her zaman mutlu ve neşeli olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım cici annem.

Huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın. Doğum günün kutlu olsun canım cici annem.

Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsak da, bu günü yaşama inat çocukça yaşayalım birlikte. Doğum günün kutlu olsun bitanecik cici annem.

Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik cici annem.

Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu bil ve sevincini hisset! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun canım cici annem. Nice mutlu senelere.

Yeni yaşında melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. İyi ki doğdun bitanecik cici annem.

İçindeki dünya huzurla dolsun, yarınların bugünlerinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik cici annem.

Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun bitanecik cici annem. Doğum günün kutlu olsun.

Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, Nice yaşlara biricik cici annem.

Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim. Nice mutlu yıllara biricik cici annem.

Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun bitanecik cici annem.

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik cici annem.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı. Sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun canım cici annem.

Sevmeyi sevilmeyi hak eden yüreğinle hayata hoş geldin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik cici annem.

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım cici annem!

Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun canım cici annem. Nice mutlu yaşlara.

Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Doğum günün kutlu olsun canım cici annem. Birlikte daha nice yaşlara.

Yeni yaşının sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik cici annem.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun bitanecik cici annem.

Yeni yaşının sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle, doğum günün kutlu olsun bitanecik cici annem.

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun bitanecik cici annem, nice mutlu yıllara.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik cici annem.

Dünyada birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da şu anda bu mesajı okuyor. Nice mutlu yıllara canım cici annem.

Keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik cici annem. Nice mutlu yıllara.

Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar bitanecik cici annem!

Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın bitanecik cici annem.

Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun bitanecik cici annem.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım cici annem.

Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye. Doğum günün kutlu olsun canım cici annem.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. Mutlu yıllar bitanecik cici annem.

Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik cici annem.


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar