Reklam1

Büyükanneye Doğum Günü Mesajları - OzluSozleri.Com

reklam2
Sayfa İçeriği: Büyükanneye Doğum Günü Mesajı, Büyükanneye Doğum Günü Mesajları, Büyükanneme Doğum Günü Mesajları
Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin biricik büyükannem. Doğum günün kutlu olsun!

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım büyükannem.

Bir dilek gönder umudum olsun, bir gülüş gönder sevincim olsun. Doğum günün kutlu olsun canım büyükannem.

Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar canım büyükannem!

Yeni yaşının sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik büyükannem.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik büyükannem.

Tüm hayatımız boyunca yanyana ve hep beraber olmak dileğiyle. Seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım büyükannem.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın, iyi ki doğdun canım büyükannem.

Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle. Mutlu yıllar biricik büyükannem.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. Mutlu yıllar biricik büyükannem.

Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye. Doğum günün kutlu olsun bitanecik büyükannem.

Varlığın varlığım, sebebin sebebim, niyetin niyetimdir, yanımdasın ya bundan ötesi yok. Doğum günün kutlu olsun biricik büyükannem.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun biricik büyükannem.

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik büyükannem.

Dilerim yeni yaşında neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun canım büyükannem. Nice mutlu yıllara.

Yeni yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin. Nice mutlu yaşlara biricik büyükannem.

Sağlık, başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol biricik büyükannem! Doğum günün kutlu olsun.

Doğduğunda güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle mutlu yaşa. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun canım büyükannem.

Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara canım büyükannem.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik büyükannem, nice senelere.

Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin. Doğum günün kutlu olsun biricik büyükannem.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Doğum günün kutlu olsun bitanecik büyükannem.

Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun bitanecik büyükannem.

Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik büyükannem.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun canım büyükannem. Mutlu yıllar.

Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım büyükannem.

Sen her zaman benim için özel birisin, unutma bunu biricik büyükannem. Doğum günün kutlu olsun.

Umutlar adın olsun, baktığın her yer huzur dolsun, gözyaşların kurumuş duygulara merhem olsun, doğum günün kutlu olsun biricik büyükannem.


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar