Reklam1

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları - OzluSozleri.Com

reklam2
Sayfa İçeriği: Arkadaşa Doğum Günü Mesajı, Arkadaşa Doğum Günü Mesajları, Arkadaşıma Doğum Günü Mesajları
Huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın. Doğum günün kutlu olsun bitanecik arkadaşım.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun canım arkadaşım.

Doğum günün kutlu olsun bitanecik arkadaşım, hep böyle güzel melekler doğsun.

Hep mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik arkadaşım.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun bitanecik arkadaşım. Nice mutlu yaşlara.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirmesini dilerim. Nice güzel doğum günlerine biricik arkadaşım.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği bir yıl olsun. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki doğdun biricik arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun!

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da. Doğum günün özeldir, herkes hatırlamasa da. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle. Mutlu yıllar bitanecik arkadaşım.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik arkadaşım. Mutlu yıllar.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. İyi ki doğdun bitanecik arkadaşım.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayatı tüm güzellikleriyle yaşamanı istiyorum. Nice yaşlara biricik arkadaşım, doğum günün kutlu olsun.

Keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Nice mutlu yıllara.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun biricik arkadaşım.

Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, Nice yaşlara bitanecik arkadaşım.

Yeni yaşında hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi ki doğdun bitanecik arkadaşım.

Doğum günün kutlu olsun, tüm mutlu yarınlar seninle doğsun. Nice mutlu senelere biricik arkadaşım.

Sen her zaman benim için özel birisin, unutma bunu biricik arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşının sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Hayatın gözbebeklerindeki ışık gibi umut dolu huzur verici olsun. Doğum günün mutlu ve neşe ile dolsun. İyi ki doğdun canım arkadaşım.

Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun canım arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

En kötü günün böyle olsun, doğum günün kutlu olsun biricik arkadaşım. Nice mutlu yıllara.

Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. İyi ki doğdun canım arkadaşım.

Nice yaşlara, doğum günün kutlu ve mutlu olsun bitanecik arkadaşım. İyi ki doğdun.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar biricik arkadaşım. İyi ki doğdun!

Rüyaların en güzelini görürken Allahın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun canım arkadaşım.

Mutlu ve neşeli olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım!

Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik arkadaşım.

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik arkadaşım.

Bırak düşünmeyi, bırak üzüntüyü, at içinden bütün kötü duyguları. Bugün senin doğum günün üfle hadi mumları. Doğum günün kutlu olsun biricik arkadaşım.

İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun canım arkadaşım.

Doğum gününü tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim. İyi ki doğdun bitanecik arkadaşım.

Dillerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini hızla tırmanırsın. Doğum günün kutlu olsun bitanecik arkadaşım.

Doğum günün kutlu olsun biricik arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın bitanecik arkadaşım. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Yeni bir yıla başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun biricik arkadaşım.


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar