Reklam1

Yeğene Doğum Günü Mesajları - OzluSozleri.Com

reklam2
Sayfa İçeriği: Yeğene Doğum Günü Mesajı, Yeğene Doğum Günü Mesajları, Yeğenime Doğum Günü Mesajı
Sen bizlerden çok uzaklarda olsan da sakın unuttuğumuzu düşünme, sen her zaman bizim kalbimizdesin. Yeni yaşın kutlu olsun.

Yaşamıyla çevresine örnek olan, yüreği her zaman iyilikle çarpan, samimiyetiyle herkesi kendine hayran bırakan, gülüşüyle mutlu insanları kıskandıran ben var ya yeğenim senin doğum gününü kutlarım.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yeğenim.

Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun. Huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir hayatın olsun.

Bugün gönlünden geçirdiğin ve dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Bugün ve bundan sonra her günün mutlulukla geçsin. Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Teyzenin birtanesi büyümüşte doğum günü kutlayacakmış. Her doğum günün bir öncekinden daha güzel olsun, bahtın güzel yolun açık olsun Bitanecik yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Allah’ım seni her zaman mutlu etsin, o neşe ile gülen yüzünü her zaman güldürsün, en kötü gününde bile bir umut ışığı göndersin. Güzel yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Yeğenleri Birtanesi; nice mutlu güzel, sağlıklı, huzur dolu yılların olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Senin gibi temiz kalpli ve anlayışlı bir yeğenim olduğu için, ne kadar mutlu olsam azdır. Yeni yaşını en içten duygularımla kutlarım. İyi ki varsın güzel yeğenim.

Yeni yaşında kalbinin olabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Halasının her zaman çok sevdiği canı kadar değer verdiği canım yeğenimin doğum günü kutlu olsun. Nice nice mutlu yıllara inşallah.

Teyzenin gülü, teyzesinin bitanesi minik yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Cimcime büyümüş ve bir yaşına gelmiş doğum günü kutlayacak. Daha nice mutlu doğum günlerine inşallah. Doğum günü kutlu olsun canım yeğenimin.

Sen azmin ve yeteneğinle bizlerin göğsünü kabartacak yeğeni olacaksın inşallah. Rabbim yolunu açık etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Söz ile değil de, yürek ile olmalı tüm sevgiler. Sözden değil de yürekten verilmeli tüm hediyeler. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Dünyanın en şanslı teyzesiyim ben. Çünkü senin gibi bir yeğene sahibim. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Biz seninle dayı yeğen gibi değil de candan iki arkadaş, iki sırdaş gibiyiz. Her zamanda öyle kalacağız. Aslan yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Yaşamının geri kalan kısmı, kalbinin güzelliği kadar güzel ve sevgi dolu geçsin. Hayatının her anında dolu dolu mutlu olman dileğimle, doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Aslan parçası adam olma yolunda adım adım ilerliyor. Rabbim başarılı ve sağlıklı biri olarak yaşamayı nasip etsin. Canım yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim. Yarının bugününden daha mutlu olsun, ömrün mutluluk içinde geçsin.

Her ne olursa olsun her zaman yüzünden gülümsemen eksik olmasın, her günün mutluluk tadında geçsin. Canım yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. İyi ki doğdun Bitanecik Yeğenim.

Eski yaşını şutlarım, yeni yaşının kutlarım yeğen, doğum günü pastandan bende isterim.

Bir yeğen bir teyzenin kendi çocuğu gibi sevilir. O her zaman düşünülür. Ne kadar uzakta da olsa hiçbir zaman unutulmaz. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Bak Yeğenim; bu hayatta her zaman mutlu olmayı bileceksin. Mutluluğu da çok uzaklarda aramayacaksın. İyi ve mutlu yıllara.

Seni gidi tatlı cadı doğum günün kutlu olsun. Sana doğum günü hediyesi olarak süpürge alacaktım ama sende bundan çok vardır diye vazgeçtim.

Ah şimdi senin yanında olsam senin o tombik yanaklarını sıksam, agu agu diyen dillerini yesem. Bitanecik yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Benim minik kuşum, küçük kanatlı güler yüzlü meleğim, seni yanaklarından öpeyim, doğum gününü de kutlayayım. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yeğenim.

Biricik yeğenim doğum günün kutlu olsun. Yüzünde ki neşe hiçbir zaman kaybolmasın. Nice mutlu yıllara…

İnsanın evladı kadar sevdiği kişiler var hayatında. Mesela bu mesajı okuyan güzel yeğenim gibi. Seni çok seviyorum canım yiyenim Allah’ım ömrünü hayırlı etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatının her saniyesinin, sağlıklı, mutluluk ve huzur dolu geçmesini temenni ederim. İyi ki doğdun. İyi ki varsın canım yeğenim.

Seni gidi tatlı cadı doğum günün kutlu olsun. Sana doğum günü hediyesi olarak süpürge alacaktım ama sende bundan çok vardır diye vazgeçtim.

Akşam gecenin sessizliğinde, sabah güneşin doğuşunda, akan suyun sesinde, günün neşesinde hep sen varsın yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

Biz seninle dayı yeğen gibi değil de candan iki arkadaş, iki sırdaş gibiyiz. Her zamanda öyle kalacağız. Aslan yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar