Reklam1

Toruna Doğum Günü Mesajları - OzluSozleri.Com

reklam2
Sayfa İçeriği: Toruna Doğum Günü Mesajı, Toruna Doğum Günü Mesajları, Torunuma Doğum Günü Mesajı
Dünyada birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da şu anda bu mesajı okuyor. Nice mutlu yıllara biricik torunum.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayatı tüm güzellikleriyle yaşamanı istiyorum. Nice yaşlara bitanecik torunum, doğum günün kutlu olsun.

Bugün gözlerinde hangi anının hayali, kulaklarında hangi sesin hasreti, kalbinde hangi sevginin özlemi varsa hepsine kavuşman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da. Doğum günün özeldir, herkes hatırlamasa da. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın, iyi ki doğdun bitanecik torunum.

Dilerim yeni yaşında neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum. Nice mutlu yıllara.

Hep birlikte nice senelere canım torunum. Doğum günün kutlu olsun.

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, bazen yanımdasın bazen rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma. Mutlu yıllar bitanecik torunum.

Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan bitanecik torunum iyi ki doğdun.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, başarıların yıldızlar kadar bol, yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

İyi ki doğdun canım torunum. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Yeni yaşında umutların gerçek, gerçeklerin mutlu, mutlulukların sonsuz olsun! İyi doğdun bitanecik torunum.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara canım torunum.

En kötü günün böyle olsun, doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum. Nice mutlu yıllara.

Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun bitanecik torunum.

Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın bitanecik torunum. Mutlu yıllar.

Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara bitanecik torunum.

Gülmek senin için bir tutku olsun eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Mutlu yıllar biricik torunum.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan biricik torunum. İyi ki doğdun.

İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun biricik torunum.

Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara bitanecik torunum.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara canım torunum.

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum!

İçindeki dünya huzurla dolsun, yarınların bugünlerinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin biricik torunum. Doğum günün kutlu olsun.

Keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum. Nice mutlu yıllara.

Yeni bir yıla başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun biricik torunum.

Varlığın varlığım, sebebin sebebim, niyetin niyetimdir, yanımdasın ya bundan ötesi yok. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun canım torunum.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun bitanecik torunum.

Sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın biricik torunum.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri dilerim biricik torunum.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun bitanecik torunum, nice mutlu yıllara.

Yeni yaşın hayırlı olsun, mutluluklar seninle olsun. Bu yeni yaşında hayallerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar bitanecik torunum!

Yeni yaşın sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

365 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır ve mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Sağlık, mutluluk, huzur ve başarı seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Kıymetli torunum iyiki doğdun Allah sağlıklı ve mutlu bir hayat nasip etsin sana.

Güncelleme: -21 Mart 2021


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar