Reklam1

Haladan Yeğene Doğum Günü Mesajları - OzluSozleri.Com

reklam2
Sayfa İçeriği: Haladan Yeğene Doğum Günü Mesajı, Haladan Yeğene Doğum Günü Mesajları
Yarının bugününden daha mutlu olsun halasının gülü. Doğum günün kutlu olsun.

Bir yeğenim olsun senin gibi olsun yaşamış olduğun tüm hüzünlü günleri kenara atıp yeni yaşında tüm mutluluklar üstüne çöksün canım yeğenim. Doğum günün kutlu olsun halasının bir tanesi.

Halasının yüreklisi canım yeğenim kalbimizin masumu gönlümüzün sevdalısı yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

Sen her zaman iyi şeyler için mücadele ettin ve sonunda başarılı oldun ve bu başarıların da halanı çok mutlu etti. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Bugünün dününden farklı, yarınının umut kaynağı olsun, hayat sana istediklerini versin. Halasının birtanesi canım yeğenim.

Sen her zaman halanın yanında en değerli kişi olacaksın. Nice mutlu yıllara canım yeğenim.

Samimiyetin bizleri defalarca gururlandırdı yeğenim. Halan seninle hep gurur duyacak, doğum günün hep mutlulukla geçsin canım yeğenim.

Halasının bir tanesi yeni yaşında hayal ettiğin her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Halasının bir tanesi sana bakarken sana öyle alıştım ki, şimdi senden uzakta hayatım bom boş gibi yaşıyorum. Yeni yaşın hep istediğin gibi geçsin canım yeğenim.

Karşısına çıkan her türlü zorluğu aşabilen bir tek seni görüyorum halasının biriciği. Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın mutlu olsun.

Mutluluk seninle olsun, gözlerinden akan yaşlar mutluluk sevincin olsun halasının en özeli. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik yeğenim.

Gördüğün güzel rüyalar gerçek olsun hayal ettiğin her şey senin olsun halasının en değerlisi. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Gönlün neşeli kalplerle dolsun, yüzündeki gülücükler eksik olmasın, dilediğin ve üflediğin pastada tuttuğun dilek senin ömrünün geleceğine işaret olsun halasının yeğeni. Doğum günün kutlu olsun.

Kalbin mis gibi gül koksun halacığının bir tanesi. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Yaşarken gülmekten yanakların ağrısın, mutluluk kapının önünden ayrılmasın, yolun bahtın her daim açık olsun halasının en kıymetlisi. Doğum günün kutlu olsun.

Her şeyin en güzeli seninle olsun canım yeğenim. Doğum günün kutlu olsun. Halan daima yanında unutma.

Benim beni anlayan bir sevgilim yok ama halasını anlayan candan bir yeğenim var. Seni çok özledim be yeğenim. Nice mutlu yıllara birlikte ulaşmamız dileklerimle.

Halasının birtanesi hiç bir zaman ümitsiz olma ve mutluluklar hiç bir zaman peşini bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.

Biz seninle bir yeğen hala ilişkisinden çok bir arkadaş gibi büyüdük. Tüm dertlerimizi, sevincimizi birlikte paylaştık. Yeri geldi birlikte güldük, yeri geldi birlikte ağladık. Nice mutlu yıllara canım yeğenim.

Mutlu yaşında doğum gününü kutlarım yeğenim. Allah daima seninle olsun. Yeni yaşın mutlu olsun halasının bir tanesi.

Sen her şeyinle sevilmeyi hak eden bir yeğensin ve halan da seni çok seviyor bunu unutma. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.

Hayatın getirdiği mutluluk, tüm kötülükleri sana unuttursun halasının kuzusu canım yeğenim. Doğum günün kutlu olsun, ömrün hep mutluluk dolu olsun.

Rabbimden dileğim kötü günleri kenara atıp mutluluk veren, keyif veren günlere kavuşursun inşallah. Nice nice yıllara halasının değerlisi.

Doğduğun gün bugündür. Mutluluğun bugünlük değil ömürlük olsun. Doğum günün kutlu olsun halasının en kıymetlisi.

İyi ki senin gibi bir yeğenim olmuş, sen dünyanın en iyi insanı, en tatlı yeğenisin. Nice mutlu yıllara halasının can paresi.

Yeni bir yıla yeni bir yaşına girerken bugünün mutluluğunu bize bir kez daha yaşattın halasının sevgili yeğeni. Her şey kalbince olsun. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Yarınların bugününden daha güzel ve özel olsun. Halanı ve sevdiklerini unutma canım, doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.

Bu aralar seni biraz ihmal etmiş olabilirim ama unutma ki senin yerin halanda her zaman başka canım. Yeni yaşın kutlu olsun biricik yeğenim.

Sabahın huzuru, sabahın sakinliği, sabahın güzelliği, sabah güneşinin doğuşu gibi hayatın da güneş gibi parlak, sabah gibi huzur, sabah gibi sakin olsun halasının bir tanesi. Doğum günün kutlu olsun.

İyi ki varsın ve iyi ki benim yeğenimsin. Halacığın seni çok özledi unutma. Doğum günün kutlu olsun.

Milyonlarca insan içinde bir insan var ki halası için çok değerli ve özel bir insan, kim mi tam bu mesajı okuyan canım yeğenim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Benim aslan gibi bir yeğenim var bu hayattan başka ne isteyebilirim ki. Halan olduğum için çok mutluyum, nice mutlu yıllara canım yeğenim.

Sevgi ve mutluluk seninle olsun halasının en tatlısı. Seni sevmek her şeye bedeldir. Doğum günün kutlu olsun.

Herkesin yeğeni güzeldir ama benimkisi hem güzel hem de özel, herkesin yeğeni vardır ama benim yeğenim kadar iyi yürekli değildir. Doğum günün kutlu olsun halasının gülü.

Biz seninle hala yeğen değil iki candan arkadaştık. Seni çok özledim yeğenim. Nice mutlu yıllara birtanem.

Hayat daima sana gülsün, sen de bize gül halasının kıymetlisi. Yeni yaşında gülücükler ve mutluluklar hep seninle olsun canım yeğenim.

Seninle en güzel günlerimizi geçirdikten sonra sensiz hayata nasıl alışırım bilmiyorum. Halan seni çok özledi haberin olsun. Nice mutlu yaşlara canım yeğenim.

Kalbinden geçen her şeyin kabul olması dileğiyle canım yeğenim. Doğum günün kutlu olsun halasının biriciği.

Bu sevgi dolu mesaj benim sevecen, tatlı iyi kalpli yeğenim için bizzat halası tarafından gönderilmiştir. Nice nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun canım benim.

Rabbim her daim yolunu açık etsin, işlerini kolay kılsın, her zaman her yerde daima iyi insanlarla karşılaşmayı nasip etsin. Halasının bir tanesi doğum günün kutlu olsun.

Bu mesaj halasından dünyanın en tatlı, hatta şeker küpüne, dünyanın en masum sevgisine ve dünyanın çok sevilen yeğeninedir. Doğum günün hep mutluluklarla dolsun canım yeğenim.

Halasının kuzusu yeni yaşında önce sağlık sonrası mutluluğun ebediyen olsun, melekler seni korusun doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Rabbimden dileğim sağlığın, huzurun hayatın ve ilerde mutlu bir yuva kurman olsun canım yeğenim. Halanın yüreği hep senin yanında unutma. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.

Binlerce arkadaşım olsa, yüzlerce akrabam olsa, yeğenim yine halasının hayatında ilk sırada gelir. Nice mutlu yıllara canım yeğenim benim.

Hayat ışığı, varlığımızın tek nedeni, hayatın ömür boyu doğru olsun hiçbir zaman doğruluktan şaşma. Halan hep yanında olacak unutma, doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Akrabalık bağları bir örümceğin ağları gibidir. En uzaktaki ağda da olsalar birbiri olmadan yaşayamaz. Bu özel gününde halan seni unutmadı canım benim, doğum günün kutlu olsun.

Her şeyi yüreğinle yaşa, döktüğün göz yaşları yalnızca sevinçten olsun. Halan seni çok seviyor, doğum günün kutlu olsun kıymetli yeğenim benim.

Hayatın sevinçleriyle dolsun yüreğin. Doğum günün kutlu olsun halasının en değerlisi.

Canım zor günler geçirmiş, çok acılar çekmiş olabilirim ama seni hiç unutmadım ve unutmam da. Halan daima seninle, doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar