Reklam1

Baldıza Doğum Günü Mesajları - OzluSozleri.Com

reklam2
Sayfa İçeriği: Baldıza Doğum Günü Mesajları, Baldızıma Doğum Günü Mesajı, Baldıza Doğum Günü Mesajı
Doğum gününe gelmek için çok uğraştık ama gelemdik. Gelemedik ama Baldıza doğum günü mesajı göndermeyecek kadar da aciz değiliz. Doğum günün kutlu olsun baldız.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun biricik baldızım.

Sen yeryüzüne inmiş en iyi ve en güzel meleksin. Her şeyin gönlünce olacağı bir yaşantının olması dileğiyle iyi ki doğdun. Mutluluklar.

Baldız bir kardeş gibi değerliymiş, baldızın doğum günü hiç unutulmazmış. Doğum günün kutlu baldızım.

Cadıdan da baldız olur muymuş demeyin, bak benim cadı gibi baldızım var. Doğul günün kutlu olsun tatlı cadı.

Acı ve hüzün yıldızlar kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz , doğum günün kutlu olsun.

Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Bütün hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. İyi ki doğdun Baldız.

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana mutluluklar getirmesini diliyorum.

Bugün dilediğin tüm isteklerin gerçek olsun, yüzünden gülümsemen, yüreğinden mutluluk hiç eksik olmasın, baldızın doğum günü kutlu olsun.

Sağlık içinde, huzur ve mutluluk içinde bir hayat geçirmen dileğiyle yeni yaşını kutlar eski yaşını şutlarım. Nice mutlu yıllara.

Ablasının biriciği, eniştesinin en gözdesi doğum günün kutlu olsun. En güzel günler senin olsun, gülmen hep kahkahalarla olsun.

Yeryüzündeki eşsiz güzelliklerden biri senin kalbin, kalbin kadar mutlu ol, gülen yüzün kadar ışık içinde kal. Doğum günün kutlu olsun, mutlu ol ömür boyu.

Yeni yaşın önce sağlık ve huzur, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin sana, yeni yaşın musmutlu olsun.

Gülen yüzünden gülümsemen eksik olmasın, mutsuzluk seni hiç bulamasın, güzel baldızımın doğum günü kutlu olsun.

Yeni bir yaş diye seni kandırıyorlar baldız, aslında sen bir yaş daha yaşlandın onu hiç söylemiyorlar. Mutlu yılar.

Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa sakın korkma biz her zaman senin yanındayız. Doğum günün kutlu olsun.

Kalbin kar gibi beyaz, gönlün yıldızlar gibi parlak, duyguların güneş gibi sıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Hayat dolu yaşlara, bugün bakım yap azıcık saçlara, bugün senin doğum günü hadi üfle mumlara.

Böyle iyi kalpli, kendine güvenen, çevresine örnek bir kişi olan enişten olduğu sürece sen her zaman hatırlanacaksın. Doğum günün kutlu olsun baldız.

Yeni yaşın dilediğin bütün güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Doğum günün sana en güzel günleri getirtsin baldızım.

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin enişten olmak. Nice mutlu yaşlara baldızım.

Süslü sözler söyleyemem, göstermelik olsun diye hediye alıp gelemem. Uzaktasın diye unuttum diyemem. Doğum günün kutlu olsun hatırlanmak olsun bu seneki hediyen.

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler seninle olsun. Yeni yaşın kutlu olsun.

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin bir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. Nice mutlu yıllara Baldız.

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın sana sağlık, huzur ve mutluluk getirsin. Doğum gününde tuttuğun dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun Baldız.

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yaşamın her zaman neşeli ve renkli olsun. Yüzündeki o harika gülümsemen hiçbir zaman solmasın. Baldızın doğum günü kutlu olsun.

Yeni yaşında da her zaman olduğun gibi hep sevgi dolu, neşeli ve güleç biri olarak kal, her şey gönlüne göre olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Ne oldu baldız benimle dalga geçiyordun sen yaşlanacaksın ben hep böyle kalacağım diye. Bak sende bir yaş daha yaşlandın. Doğum gününü kutluyorum Baldız.

Bu gün senin doğum günün, gönlünden geçen tüm güzellikler senin olsun. Baldızımın doğum günü kutlu olsun.

Önce sağlığın yerinde olsun, sonra mutluluğun tavan yapsın. Yeni yaşın kutlu olsun.

Sana mutlu olacağın ve yaşamaktan zevk alacağın bir yaş diliyorum. Gülümseyen gözlerinden gülümseme eksik olmasın. Nice mutlu senelere, doğum günün kutlu olsun.

Benim başarılı baldızımın doğum günü kutlu olsun. Yeni yaşının sana daha fazla enerji ve başarı getirmesi dileğiyle yeni yaşın kutlu olsun.

Yeni yaşın kutlu olsun. Yarının bugünden, bugünün dünden daha mutlu olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Ben ablanı sevdikten sonra ailenle tanışınca ilk sana kanım kaynadı. Öyle masum bir duruşun, öyle içten bakışın ve öyle güzel gülüşün vardı ki; gören herkese mutluluk dağıtıyordun. Sen her zaman iyi kalpli ve mükemmel birisi oldun. İnşallah hayatında da karşına senin gibi birisi çıkar ve her zaman mutlu olursun. Bugün senin doğum günün, bugün en mutlu günün. Yaşadığın her anın doğum günün kadar güzel olması temennisiyle doğum gününü kutlarım baldız.

Bugün dilediğin ve istediğin tüm dileklerinin gerçek olması ve yüzündeki gülümsemenin hiç eksik olmaması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar