Reklam1

Babaya Doğum Günü Mesajları - guzelsozbul.com

reklam2
Sayfa İçeriği: Babaya Doğum Günü Mesajları, Babama Doğum Günü Mesajı, Babaya Doğum Günü Mesajı
Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Babaya Doğum Günü Mesajları Seni seviyorum iyi ki varsın, Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Huzur ve dert ortağım canım babam doğum günün kutlu olsun.

Biricik babama sevgilerimle. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Ailemin reisi, büyük aşkım… Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Nice nice yıllara.

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Canım babam, yanımda olman bana hep güven ve mutluluk verdi. Nice yıllara babam.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam. Nice mutlu yıllara.

Ben büyüdüğümde sadece senin gibi olmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun babam.

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar doğum gününü kutlarım.

Kızması üç dakika, sevmesi bir ömür, dünyalara bedel tek insan canım babam. İyi ki doğdun!

Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun canım babacığım. Seni çok ama çok seviyorum. Nice yıllara babacım.

Her engelde, hayal kırıklığında ve mücadelemde bana hep yardımcı oldun. Mutlu yıllar babacığım.

Gönlümde ayrı bir yerdesin özeldir senin yerin kimse bilmez orayı canım babam iyi ki doğdun.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.

Canım babam sen bizim; evimizin direği gemimizin küreğisin. Doğum günün kutlu olsun. Not: Seni Seviyoruz.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak bir ülke yok babacığım. Nice yıllara.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Canım babam iyi ki varsın sana cümleler yetmez seni seviyorum tek aşkımsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Babacığım Allah seni başımızdan eksik etmesin nice beraberce doğum günlerini kutlamayı nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Her ne kadar bana kızsan da ben seni hep seviyorum. aslında kızınca çok tatlı oluyorsun. Babacığım doğum günün kutlu olsun.

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Evimizin direği, gemimizin küreği babamız yıldız gibi parla çünkü bize seven bakan sensin seni seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Hayatımdaki tek erkek, tek aşık olduğum adam ve kalbimin tek sahibi biricik babam nice mutlu huzurlu beraberce senelere inşallah.

Sen hiç kıyamadın bana, bana hiç kızmadın seni çok seviyorum babacığım bugün senin doğum günün, doğum günün kutlu olsun canım babam.

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Babaya Doğum Günü Mesajları Seni seviyorum iyi ki varsın, Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “baba” derdim. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Dünya’nın en iyi babası seni, dünyalara değişmem bazen bana kızınca yüzün lale gibi kızarır seni anlatmaya kelimelerim yetmez iyi ki doğun. Seni seven tek kızın.

Tatlı babacığıma sabah yağan çiğ kadar saf aksam gün batımında ise rüzgâr kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar güzelsin. Doğum gününü kutluyorum.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Huzur ve dert ortağım nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. Canım babam, varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni çok seviyorum babacığım.

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Evimizin yakışıklısı. Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Allah da senin mutluluk ışığını söndürür. Diye buyurmuştur peygamberimiz Hz. Muhammed. Seni çok ama çok seviyorum. İyi ki doğdun babam.

Gülmek gülenin, Yıldızlar gecenin, Mutluluk sadece senin olsun o kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun. Seni seven tek kızın.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Birlikte daha nice yıllarda el ele olmak dilliğiyle doğum günün kutlu olsun.

Her ne kadar sana kızsam da her ne kadar sana sinirlensem de seni üzsem de bil ki babacığım senin yerin bende apayrı. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım, iyi ki varsın iyi ki doğdun.

Peygamber efendimiz, babanın sevgisini muhafaza et eğer o sevgi bağını koparırsan, Cenab-ı Hak da senin feyz ve saadet nurunu söndürür buyurmuştur. Allah seni başımızdan eksik etmesin. İyi ki doğdun babacığım.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Bizim ailemizin yıkılmaz koca çınarı iyiki benim babamsın iyiki doğdun. Nice mutlu yıllara.

Güncelleme: -20 Mart 2021

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar