Reklam1

Babaanneye Doğum Günü Mesajları - OzluSozleri.Com

reklam2
Sayfa İçeriği: Babaanneye Doğum Günü Mesajı, Babaanneye Doğum Günü Mesajları, Babaanneme Doğum Günü Mesajı
Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara biricik babaannem.

Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun bitanecik babaannem, doğum günün kutlu olsun. Umutlar adın olsun, baktığın her yer huzur dolsun.

Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik babaannem.

BabaAnne Seni tanıdığım için kendimi dünyanın en şanslı torunu olarak hissediyorum . Seninle birlikte geçirdiğimiz Yıllar benim için paha biçilmez. Bugün ise senin en özel günün. Doğum günün kutlu nice mutlu yıllara…canım babaannem.

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki doğdun bitanecik babaannem.

Canım babaannem.. Senin ne kadar değerli olduğunu ifade etmek için doğru kelimeyi bulmak belki de dünyadaki en zor şey ama iyi ki varsın ve iyi ki benim baba Annemişsin doğdun. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu güzel yıllara…

Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım babaannem.

Hayatın acılarının uğramayacağı, mutluluk ve huzur dolu bir yıl geçirmeni dilerim. Nice mutlu yıllara Babaannem..

Babaannem.. Yüzündeki sevginin bir an olsun bile eksilmediği, aksine her gün daha artacağı güzel bir yaş geçirmeni dilerim. İyi ki doğdun Canım Babaannem..

Güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım babaannem.

Doğum günün kutlu olsun canım babaannem. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik babaannem.

Yeni yaşını tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılaman dileklerimle. İyi ki doğdun canım babaannem.

Dillerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın. Doğum günün kutlu olsun biricik babaannem.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren , masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan biricik babaannem. İyi ki doğdun.

Hep mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik babaannem.

Dünyada birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da şu anda bu mesajı okuyor. Nice mutlu yıllara canım babaannem.

Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun biricik babaannem.

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım babaannem!

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın. Doğum günün kutlu olsun canım babaannem.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım . Mutlu yıllar biricik babaannem.

Yeni yaşın hayırlı olsun, mutluluklar seninle olsun. Bu yeni yaşında hayallerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik babaannem.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara biricik babaannem.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik babaannem. Mutlu yıllar.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar